Jak dobrać kolor farby do włosów?

Jak dobrać kolor farby do włosów?

Masz ochotę na zmianę swojego wyglądu? Najbardziej spektakularny efekt osiągniesz poprzez zmianę koloru włosów. Jeżeli nie chcesz czekać na termin wizyty u fryzjera, wybierz wysokiej jakości produkt do koloryzacji, którą wykonasz samodzielnie w domu. Jaki kolor? Zwróć uwagę na kilka czynników.

Jak wybrać farbę do włosów?

Szeroki wybór produktów koloryzujących do włosów nie ułatwia podjęcia decyzji o zakupie. Zanim zdecydujesz się na domową koloryzację określ swoje potrzeby, które pozwolą zawęzić krąg produktów. Zdecyduj, czy potrzebujesz trwałej koloryzacji z silnym efektem kryjącym i głębią koloru, utrzymującą się do ośmiu tygodni, czy wolisz produkt, który nie ingeruje w strukturę włosów, ale wypłukuje się po około miesiącu od zastosowania. A może poszukujesz koloryzacji do kilku myć lub jednorazowej? Zwróć uwagę na skład produktu, który nie powinien zniechęcać zapachem amoniaku oraz wykazywać się działaniem odżywiającym włosy. 

Koloryzacja w domu – co jest ważne przy farbowaniu?

Koloryzację w domu możesz przeprowadzić o dowolnej porze, a całość zabiegu wraz z przygotowaniem zajmie nie więcej niż godzinę. Ważne, żeby mieć pod ręką ręcznik do zarzucenia na ramiona, pędzelek do nakładania produktu, spinki lub klipsy fryzjerskie do odseparowania partii włosów. Weź po uwagę, że koloryzację w domu musisz wykonać samodzielnie, dlatego przyda się duże lustro i możliwość obserwacji tylnej części głowy. Bardzo ważny jest właściwy dobór koloru włosów. Jak wykonać farbowanie włosów w domu i dobrze wybrać kolor? Wybierz go zgodnie ze swoim typem urody, a pomogą Ci w tym nowoczesne rozwiązania. 

Jak dobrać kolor farby do typu urody?

Idealny kolor Twoich włosów to odcień naturalny, który możesz zmodyfikować poprzez koloryzację o jeden ton lub odrobinę więcej. Dzięki wysokiej jakości farbom do włosów dziś możliwa jest również radykalna zmiana z włosów ciemnych na bardzo jasne i odwrotnie. Zwróć uwagę, że coraz częściej wybierane są nietypowe odcienie różu, fioletu, błękitu, zieleni i czerwieni. Dobierz kolor farby do kolorytu cery, koloru oczu oraz obecnego koloru włosów. Jeśli posiadasz ciepły typ urody skłoń się ku ciepłym blondom, średnim brązom, rudościom. Dzięki ogromnym możliwościom, kryjącymi się za systemami online możesz sprawdzić, jak będziesz wyglądała w konkretnym kolorze włosów.

Co ułatwi Ci wybór odpowiedniego koloru do Twojej nowej fryzury?

Nowoczesne urządzenie, działające online pozwala, używając obrazu kamery na żywo lub na podstawie wgranego zdjęcia zaprezentować Twój wygląd w nowym kolorze włosów. Jeżeli zatem nie jesteś zdecydowana na konkretny kolor, pozwól sobie na dopasowanie właściwego odcienia online. Narzędzie nie tylko dobierze do Twojego typu urody bezbłędnie nowy kolor, ale zaproponuje Ci zastosowanie konkretnego produktu do koloryzacji. Dzięki temu możesz zamówić go online lub skorzystać z opcji zakupu stacjonarnie, bez straty czasu na wybór produktu w sklepie. Odpowiednio dobrany kolor włosów pozwoli Ci na zdecydowaną poprawę samopoczucia i sprawi, że podczas koloryzacji nie narazisz swoich włosów na zniszczenie. Wysokiej jakości farba do włosów o starannie skomponowanym składzie zadba o nawilżenie o odżywienie poszczególnych pasm podobnie jak dołączona do opakowaniu odżywka. Nie pomijaj stosowania odżywki, którą należy nałożyć po zmyciu kosmetyku koloryzującego. 

Masz ochotę na zmianę swojego wyglądu? Najbardziej spektakularny efekt osiągniesz poprzez zmianę koloru włosów. Jeżeli nie chcesz czekać na termin wizyty u fryzjera, wybierz wysokiej jakości produkt do koloryzacji, którą wykonasz samodzielnie w domu. Jaki kolor? Zwróć uwagę na kilka czynników. Jak wybrać farbę do włosów? Szeroki wybór produktów koloryzujących do włosów nie ułatwia podjęcia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *