Safari nurkowe z Dahab

Safari nurkowe z Dahab

Prócz nurkowania z brzegu w pobliżu Dahab mogą nurkowie wyruszyć na całodzienne safari na wielbłądach, jeepami czy łodzią na bardziej oddalone, mniej uczęszczane miejsca nurkowe.CAMEL SAFARI – safari nurkowe na wielbłądach

CAMEL SAFARI – safari nurkowe na wielbłądach

Najpopularniejsze safari! Tylko w Dahab możesz połączyć jazdę na wielbłądach z nurkowaniem i w ten sposób wypróbować tradycyjny środek transportu Beduinów. Przy okazji także zasmakujesz nurkowania na oddalonych miejscach, gdzie dotychczas wiodą tylko wielbłądzie ścieżki wzdłuż wybrzeża.

11. 07. 2008 | więcej informacji


BOAT SAFARI – safari nurkowe łodzią w Dahab

BOAT SAFARI – safari nurkowe łodzią w Dahab

Z Dahab można wypłynąć łodzią na południe na Gabr el Bint lub Little Blue Hole oraz na północ na Ras Abu Gallum lub jeszcze dalej na Ras Mamlah.

19. 09. 2008 | więcej informacji


JEEP SAFARI – safari nurkowe jeepem

JEEP SAFARI – safari nurkowe jeepem

Dalej na północ lub na południe od Dahab znajdziemy kolejne ciekawe miejsca nurkowe. Są one już poza zasięgiem jednodziennego wyjazdu na wielbłądach, jednak z mniejszymi lub większymi problemami da się tam dojechać jeepem Toyota Landcuriser. Jednym z tych miejsc jest Ras Mamlah lub Nabq.

07. 10. 2008 | więcej informacji


SAFARI na wrak Thistlegorm i na Ras Mohamed

SAFARI na wrak Thistlegorm i na Ras Mohamed

Najpopularniejsze safari na legendarny wrak angielskiej łodzi Thistlegorm z czasów II Wojny Światowej, a także na znane rafy parku narodowego Ras Mohamed.

10. 10. 2008 | więcej informacji


PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kursy walut


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect