Safari nurkowe z Dahab

Safari nurkowe z Dahab

Prócz nurkowania z brzegu w pobliżu Dahab mogą nurkowie wyruszyć na całodzienne safari na wielbłądach, jeepami czy łodzią na bardziej oddalone, mniej uczęszczane miejsca nurkowe.Mini-Safari na Ras Mamlah

Dwudniowe minisafari na łodzi to nowa opcja w Dahab. Planet Divers oferuje żeglugę na łodzi Aeolus na Ras Mamlah (Mamlach) i Ras Abu Gallum.

Safari Ras Mamlah
Ras Abu Galum

Ras Mamlah (Mamlach)

Dotychczas docieraliśmy na Ras Mamlah dżipem uciążliwą drogą poprzez góry (ponad 2 godziny). Teraz tu można dotrzeć łodzią jako jednodniwe safari, lub jeszcze lepiej w czasie dwudniowego mini-safari z noclegiem na łodzi i nocnym nurkowaniem a w drodze powrotnej następnego dnia jeszcze nurkowania na nowych nurkowiskach w rejonie Ras Abu Gallum. W zasadzie możemy być pewni, że na tych pięknych, jeszcze nie zniszczonych miejscach, nie spotkamy innej łodzi.

Program 2-dniowego mini-safari

1. dzień: po śniadaniu w hotelu transfer do przystani w Dahab, łódź wypływa około 8:00 rano, żegluba na Ras Mamlach trwa około 1,5 godziny. W programie są dwa nurkowania na północnej i południowej części przylądku. Trzecie nurkowanie można wykonać jako późne popołudniowe lub nocne. 

2. dzień: Rano przemieszczamy się na Ras Abu Gallum i nurkujemy na nowych miejscach, na które nie docierają nurkowie, wyruszający z Dahab na wielbładach (Camel Safari). Po 2 nurkowaniach, pomiędzy ktorymi jest przerwa na obiad i odpoczynek, wracamy do Dahab. Łódź cumuje w przystani około 16:00-17:00.

Cena - patrz cennik safari

 

 

Ras Mamlah Coral Reef
Ras Abu Galum
Ras Abu Galum

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kursy walut


100USDThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100EURThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100GBPThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100RUBThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).