Kursy nurkowe w Dahab

Kursy nurkowe w Dahab

Przyjemny odpoczynek połączony z nauką nurkowania w ciepłych wodach Morza Czerwonego, w języku polskim za polskie ceny. Szkolenia od kursu podstawowego OWD, aż po Trimix w systemach PADI, IANTD lub TDI.Kursy technicznego nurkowania PADI TecRec

Kursy PADI TecRec oferującą najnowszy system szkolenia nurków technicznych na świecie, przygotowane przez DSAT - Diving Science And Technology, jedną z największych światowych firm o charakterze badawczo rozwojowym.

PADI DSAT TecRec Course

Kursy zaczynają się w zależności od przylotu klientów i wcześniejszego uzgodnienia z instruktorem (mailem). 
Wg nowych standardów PADI student powinien posiadać własny podręcznik, który do kursu oferujemy po korzystnej cenie - możemy dostarczyć już przed kursem.
Ceny obowiązują od 01.10.2018.

Kursy PADI TecRec

Czas kursu Cena
1 student
Cena
2 stud.< 
Podręcznik
 

Discover Tec

1 nurkowanie  € 80 € 70  
  Wprowadzenie do nurkowania technicznego. Troche teorii i jedno nurkowanie w technicznym sprzecie.  
 

Tec 40

3 dni 
4 nurkowania
€ 320 € 290 
 

Zamierzeniem tego kursu jest uzyskanie uprawnień do nurkowania do 40 metrów łącznie z dekompresja do 10 minut czasu, używając 1 butli z gazem dekompresyjnym (stage) maksymalnie do 50% tlenu (Nitrox 50) do oddychania na przystankach dekompresyjnych.Kurs porównywalny do Advanced Nitrox z innych organizacji technicznych.

 
 

TEC 45

3 dni 
4 nurkowania
€ 400 € 370   
 

Podczas tego kursu nurek musi być już wyposażony w cały niezbędny sprzęt do nurkowania technicznego plus boczna butla z gazem dekompresyjnym (stage). Kurs pozwoli nurkowi na nurkowanie do 45 metrów głębokości i wykonanie przyspieszonej dekompresji używając wszystkich mieszanek nitroksowych łącznie z czystym tlenem.

 
 

TEC 50

3 dni 
4 nurkowania
€600 € 570  
  Po tym kursie nurek będzie miał te same umiejętności i wiedzę co po kursie Tec Deep, dający uprawnienia do 50 metrów na powietrzu, bez ograniczeń w czasie dekompresji oraz użycia dowolnej ilości butli z gazem dekompresyjnym (stage) do 100% tlenu. Nurek będzie więc prezentował wysokie predyspozycje do dalszej edukacji w tym kierunku. Opcjonalnie na ostatnim nurkowaniu nurek może zanurkować na trymiksie.  
 

TEC 40 - 45 - 50

6-7 dni 
10 nurkowań
€ 1160 € 1100  Promocja
  Wszystkie trzy stopnie kursów PADi Tec (dawniej PADI Tec Deep) w promocyjnej cenie.  
 

TEC Sidemount Diver

3 dni 
4 nurkowania
€ 400 € 370  
     
 

Ceny kurów zawierają: zajęcia z teorii (wykłady), praktyczne ćwiczenia i nurkowania szkoleniowe z instruktorem, twinset, butle boczne z gazami dekompresyjnymi (nitrox, tlen), balast, transport z i do hotelu oraz transport na miejsca nurkowe, certyfikat PADI Tec.
Ceny kursów nie zawierają: podręcznika PADI, sprzętu nurkowego.

 

Kursy PADI Tec Trimix

Czas kursu Cena   Podręcznik
     
 

TEC Trimix 50

       
  PADI wprowadza nowy stopień kuru trimiksowego.        
 

TEC Trimix 65

2-4 nurkowania   € 700 €660  
  Ten kurs otwiera przygodę do nurkowań trymixowych. Nurek będzie kwalifikowany do nurkowania na 65 metrów głębokości na trimixie o zawartości 18% tlenu lub więcej i wykonywania wielu przystanków dekompresyjnych. Podczas tego kursu robi się dwa do czterech nurkowania w zależności od struktury kursu. Odpowiednik uprawnień Normoxic Trimix z innych organizacji,  
 

Tec Trimix Diver

5-6 dni 
8 nurkowań
€ 950 € 900  
  Podczas kursu nurek zyskuje uprawnienia do nurkowań na dowolnej hipoksycznej mieszance trimixowej, jako gazu dennego, oraz gazów dekompresyjnych bez ograniczeń czasowych w zakresie 90 metrów do 120 metrów głębokości przy wykorzystaniu deko plannerów, programów komputerowych oraz dekompresyjnych tabel i komputerów nurkowych. W czasie kursu nurkowania są planowane do głębokości 75 metrów..  
 

Ceny kurów zawierają: zajęcia z teorii (wykłady), praktyczne ćwiczenia i nurkowania szkoleniowe z instruktorem, twinset, butle boczne z gazami dekompresyjnymi (nitrox, tlen), balast, transport z i do hotelu oraz transport na miejsca nurkowe, certyfikat PADI.
Ceny kursów nie zawierają: materiałów szkoleniowych PADI, certyfikat PADI, sprzęt oraz koszty trymiksu studenta i instruktora.

 
 

PADI Gas Blender

1 dzień € 120    
           
     

Kursy instruktorskie PADI TecRec

 patrz kursy IDC      

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kursy walut


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect