Kursy nurkowe w Dahab

Kursy nurkowe w Dahab

Przyjemny odpoczynek połączony z nauką nurkowania w ciepłych wodach Morza Czerwonego, w języku polskim za polskie ceny. Szkolenia od kursu podstawowego OWD, aż po Trimix w systemach PADI, IANTD lub TDI.Terminy PADI IDC i Tec Instructor Course: 11.-25.2., egzamin 26.-27.2.2016, następny 4.6.16

Kursy technicznego nurkowania PADI TecRec

Kursy PADI TecRec oferującą najnowszy system szkolenia nurków technicznych na świecie, przygotowane przez DSAT - Diving Science And Technology, jedną z największych światowych firm o charakterze badawczo rozwojowym.

PADI DSAT TecRec Course

Kursy zaczynają się w zależności od przylotu klientów i wcześniejszego uzgodnienia z instruktorem (mailem). 
Wg nowych standardów PADI student powinien posiadać własny podręcznik, który do kursu oferujemy po korzystnej cenie - możemy dostarczyć już przed kursem.
Ceny obowiązują od 01.02.2013.

Kursy PADI TecRec

Czas kursu Cena
1 student
Cena
2 stud.< 
Podręcznik
 

Discover Tec

1 nurkowanie  € 80 € 70  
  Wprowadzenie do nurkowania technicznego. Troche teorii i jedno nurkowanie w technicznym sprzecie.  
 

Tec 40

3 dni 
4 nurkowania
€ 300 € 280 
 

Zamierzeniem tego kursu jest uzyskanie uprawnień do nurkowania do 40 metrów łącznie z dekompresja do 10 minut czasu, używając 1 butli z gazem dekompresyjnym (stage) maksymalnie do 50% tlenu (Nitrox 50) do oddychania na przystankach dekompresyjnych.Kurs porównywalny do Advanced Nitrox z innych organizacji technicznych.

 
 

TEC 45

3 dni 
4 nurkowania
€ 340 € 320   
 

Podczas tego kursu nurek musi być już wyposażony w cały niezbędny sprzęt do nurkowania technicznego plus boczna butla z gazem dekompresyjnym (stage). Kurs pozwoli nurkowi na nurkowanie do 45 metrów głębokości i wykonanie przyspieszonej dekompresji używając wszystkich mieszanek nitroksowych łącznie z czystym tlenem.

 
 

TEC 50

3 dni 
4 nurkowania
€420 € 390  
  Po tym kursie nurek będzie miał te same umiejętności i wiedzę co po kursie Tec Deep, dający uprawnienia do 50 metrów na powietrzu, bez ograniczeń w czasie dekompresji oraz użycia dowolnej ilości butli z gazem dekompresyjnym (stage) do 100% tlenu. Nurek będzie więc prezentował wysokie predyspozycje do dalszej edukacji w tym kierunku. Opcjonalnie na ostatnim nurkowaniu nurek może zanurkować na trymiksie.  
 

TEC 40 - 45 - 50

6-7 dni 
10 nurkowań
€ 980 € 890   Promocja
  Wszystkie trzy stopnie kursów PADi Tec (dawniej PADI Tec Deep) w promocyjnej cenie.  
 

TEC Sidemount Diver

3 dni 
4 nurkowania
€ 340 € 320  
     
 

Ceny kurów zawierają: zajęcia z teorii (wykłady), praktyczne ćwiczenia i nurkowania szkoleniowe z instruktorem, twinset, butle boczne z gazami dekompresyjnymi (nitrox, tlen), balast, transport z i do hotelu oraz transport na miejsca nurkowe, certyfikat PADI Tec.
Ceny kursów nie zawierają: podręcznika PADI, sprzętu nurkowego.

 

Kursy PADI Tec Trimix

Czas kursu Cena   Podręcznik
     
 

TEC Trimix 50

       
  PADI wprowadza nowy stopień kuru trimiksowego.        
 

TEC Trimix 65

2-4 nurkowania   € 570 € 540  
  Ten kurs otwiera przygodę do nurkowań trymixowych. Nurek będzie kwalifikowany do nurkowania na 65 metrów głębokości na trimixie o zawartości 18% tlenu lub więcej i wykonywania wielu przystanków dekompresyjnych. Podczas tego kursu robi się dwa do czterech nurkowania w zależności od struktury kursu. Odpowiednik uprawnień Normoxic Trimix z innych organizacji,  
 

Tec Trimix Diver

5-6 dni 
8 nurkowań
€ 780 € 660  
  Podczas kursu nurek zyskuje uprawnienia do nurkowań na dowolnej hipoksycznej mieszance trimixowej, jako gazu dennego, oraz gazów dekompresyjnych bez ograniczeń czasowych w zakresie 90 metrów do 120 metrów głębokości przy wykorzystaniu deko plannerów, programów komputerowych oraz dekompresyjnych tabel i komputerów nurkowych. W czasie kursu nurkowania są planowane do głębokości 75 metrów..  
 

Ceny kurów zawierają: zajęcia z teorii (wykłady), praktyczne ćwiczenia i nurkowania szkoleniowe z instruktorem, twinset, butle boczne z gazami dekompresyjnymi (nitrox, tlen), balast, transport z i do hotelu oraz transport na miejsca nurkowe, certyfikat PADI.
Ceny kursów nie zawierają: materiałów szkoleniowych PADI oraz koszty trymiksu studenta i instruktora.

 
 

PADI Gas Blender

1 dzień € 120    
           
     

Kursy instruktorskie PADI TecRec

 patrz kursy IDC      

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kursy walut


100USDThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100EURThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100GBPThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100RUBThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).