Kursy nurkowe w Dahab

Kursy nurkowe w Dahab

Przyjemny odpoczynek połączony z nauką nurkowania w ciepłych wodach Morza Czerwonego, w języku polskim za polskie ceny. Szkolenia od kursu podstawowego OWD, aż po Trimix w systemach PADI, IANTD lub TDI.Kursy nurkowania PADI

Kursy nurkowe PADI w języku polskim w ciepłej wodzie wśród pięknych raf Morza Czerwonego!

padi_courses_learn.jpg

Kursy zaczynają się w zależności od przylotu klientów, nie mamy ustalonych dni rozpoczęcia kursów. Wystarczy mailem oznajmić datę przylotu i dzień rozpoczęcia kursu. Przed rozpoczęciem student musi wypełnić formularz „Medical Statement” (Oświadczenie o stanie zdrowia). W przypadku, gdy przeszedłeś poważniejsze choroby czy operacje, wymagane jest zaswiadczenie lekarskie o braku przeciwskazan do uprawiania nurkowania. 
W cenie kursów nie jest wliczony certyfikat PADI i podrecznik. Przy płatności kartą doliczamy opłatę 1%.
Ceny obowiązują od 22.02.2020. Niestety PADI podniosło ceny podręczników.

Kursy rekreacyjne

Czas kursuCenaPodręcznik 
i licencja

Scuba Diver

2 dni / 3-5 nurkowań€ 175€ 80
Podstawowy kurs nurkowania. Nurek może nurkować pod opieką doświadczonego partnera do 12 metrów.

Open Water Diver (OWD)

4 dni / 8-9 nurkowań€ 275€ 80
Podstawowy kurs nurkowania, w ciągu którego uczestnik uzyska podstawowe wiadomości i praktykę potrzebną do rekreacyjnego nurkowania do głębokości 18 m pod nadzorem Dive Mastera albo P***. W skład kursu wchodzą nurkowania basenowe (w Dahab przeprowadzane są na płytkiej wodzie w morzu), gdzie student nauczy się wszystkiego potrzebnego do bezpiecznego nurkowania, a na koniec 4 nurkowania do głębokości 12 do 18 m na wodach otwartych na rafach w Dahab. Zajęcia zajmują codziennie od 6 do 8 godzin. Do kursu OWD jest do dyspozycji podręcznik i testy po polsku.

Open Water Diver - Referal

2 dni /4 nurkowania€ 175 (bez podrecznika)Licencja € 60
W przypadku, gdy kandydat zaczął kurs OWD w innej bazie np. w Polsce, resztę kursu może dokończyć u nas w ciepłych wodach Morza Czerwonego.
Student wykonuje w kraju teorię, egzamin oraz wszystkie ćwiczenia basenowe z instruktorem, który to swym podpisem stwierdza w tzw. PADI Referal Form, który kursant musi przywieść z sobą do Dahab. W Dahab student kończy kurs z naszym instruktorem w ciągu 2 dni: 4 nurkowania do 18 m z poleconymi ćwiczeniami. Cena zawiera 4 nurkowania kursowe, sprzęt, transport na miejsca nurkowe i licencję PADI. 

Advanture Dive

1 nurkowanie+ € 25 (dopłata do pakietu) -
Jedno nurkowanie z instruktorem z kursu AOWD, np.: nocne lub głębokie. łącznie z teorią i potwierdzeniem. Kurs AOWD można dokończyć innym razem z innym instruktorem.

Advanture Open Water Diver

1 dzień / 3 nurkowania€ 130€ 80

Advanced Open Water Diver (AOWD)

2 dni / 5 nurkowań€ 215€ 80
 Łatwe kursy, które można przeprowadzić nurkując na różnych miejscach w Dahab. Uczestnik uzyskuje w ciągu trzech czy pięciu różnych zanurzeń z instruktorem następne wiadomości i doświadczenie potrzebne do nurkowania w różnych warunkach do głębokości 30 m. Do kursu AOWD jest polski podręcznik. Kurs nawiązuje do kursu Open Water Diver i umożliwia podniesienie kwalifikacji nurkowych w otwartych wodach i uzyskanie więcej praktycznych wiadomości.
Ceny kursów zawierają: zajęcia z teorii (wykłady) i praktyczne ćwiczenia w wodzie z instruktorem, pełny sprzęt z komputerem i bojką do kursów OWD i AOWD, transport z i do hotelu oraz transport na miejsca nurkowe, certyfikat PADI. Do kursu OWD dołączamy logbook.

Emergency First Response (E.F.R.)

½ dnia bez nurkowań€ 100€ 45
 Kurs pierwszej pomocy dla nurków. Pierwsza pomoc w przypadku wypadków nurkowych. Ten program uczy nurków radzić sobie w razie wypadku, który może zdarzyć się w czasie nurkowania. 

Rescue Diver (Nurek Ratownik)

2-3 dni€ 260€ 80
 Ten program oferuje zaawansowanemu nurkowi rozszerzenie jego zdolności w ramach grupy nurkowej. Kurs jest ważnym krokiem w rozwoju nurka i wiedzie do zwiększenia bezpieczeństwa i pewności siebie. Jest także ważnym warunkiem do dalszego profesjonalnego szkolenia np. w kursie Dive Mastera czy Instruktora. Warunkiem do wzięcia udziału w kursie jest ukończenie wcześniej kursów First Aid a Oxygen Provider DAN.

Ceny kurów zawierają: zajęcia z teorii (wykłady) i praktyczne ćwiczenia w wodzie z instruktorem, transport z i do hotelu oraz transport na miejsca nurkowe, certyfikat PADI.

Specializacje

Czas kursuCenaPodręcznik 
i licencja 
 Cały szereg krótkich kursów, które pogłębią praktyczne zdolności i wiedzę nurka w różnych obszarach i aktywnościach nurkowych. 

Nitrox Diver

1 dzień / 2 nurkowania€ 120€ 65

Nitrox Diver - dopłata do pakietu

 € 85€ 65
 Program umożliwia używanie mieszanki do oddychania zwanej Nitrox w zasięgu 21-40% O2, do nurkowania w głębokościach od 12 m aż do 39 m. Nurek może zdecydować się czy będzie nurkować z gazem wg tabelek EANx lub wybierze komputer nurkowy czy tabelki powietrzne i w ten sposób zyska większy zakres bezpieczeństwa.

DPV Diver - Nurkowanie na skuterze

1 dzień / 2 nurkowania€ 190€ 65
Nauka nurkowania na skuterze podwodnym. Nurek sie nauczy podstawowe zasady jazdy na podwodnym skuterze, jakie są ryzyka i jak je eliminować. Dopłata za wypożyczenie skutera na 2 nurkowania wynosi € 30.

Sidemount Diver - nurek z butlami bocznymi

1-2 dni / 3 nurkowania€ 200€ 65
Nauka nurkowania z dwoma butlami bocznymi. Dopłata € 30 za pakiet Sidemount (butle z zawoarmi SM, uprzęż, SM system).

Deep Diver

2 dni / 4 nurkowania€ 180€ 65
Ten program był stworzony dla zapewnienia specjalistycznego wyszkolenia dla tych zaawansowanych nurków, którzy chcą nurkować do głębokości max. 39 m. Program zapewnia praktyczne doświadczenia, teoretyczną wiedzę oraz zdolności planowania głębokiego nurkowania oraz bezpiecznych technik wynurzania.

Kursy dla profesjonalistów

Czas kursu

Cena

Podręczniki 

Divemaster

14 - 20 dni€ 600€ 155
Program przeznaczony dla zapewnienia odpowiedniego wyszkolenia tym, którzy chcą opiekować się grupami nurków. Dive Master może po ukończeniu kursu asystować instruktorom przy podstawowych kursach PADI, ale nie może przeprowadzać praktycznego nauczania, jeśli nie jest prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora. Cena kursu DM nie obejmuje wypożyczenia sprzętu, a certyfikacja musi być opłacona przez studenta bezpośrednio do PADI.

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kursy walut


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect